Bussen van Malaga Caleta de Velez

  • Eerste afslag: 07:00

  • Laatste vertrek: 23:08

  • Gemiddelde duurtijd: 49m

  • Eerste aankomst: 07:50

  • Laatste aankomst: 23:45

  • Bedrijven: Alsa

  • Dagelijkse busdiensten : 21

  • Prijs vanaf : 4.54€  - 5.52€

Uw online ticket

NO HAY RESULTADOS
NO HAY RESULTADOS


Maak je reservering voor je nationale en internationale buskaartje van Málaga naar Caleta De Velez voor de voordeligste prijs. Hier vind je alle informatie over de busreis, met onder andere de beschikbare trajecten en prijzen. Ook geven we een indicatie over de duur van de verschillende routes. Maak je reservering online en reserveer je buskaartje van Málaga naar Caleta De Velez met de beste aanbiedingen.

Uurregelingen en prijzen voor busroutes van Málaga naar Caleta De Velez

VertrekAankomst Route DuurtijdVan
07:00 07:50 Málaga - Caleta De Velez   00h 50m6 €
08:15 09:05 Málaga - Caleta De Velez   00h 50m6 €
09:15 10:05 Málaga - Caleta De Velez   00h 50m6 €
10:00 10:45 Málaga - Caleta De Velez   00h 45m6 €
11:00 11:50 Málaga - Caleta De Velez   00h 50m6 €
11:45 12:35 Málaga - Caleta De Velez   00h 50m6 €
13:00 13:45 Málaga - Caleta De Velez   00h 45m6 €
13:30 14:20 Málaga - Caleta De Velez   00h 50m6 €
14:30 15:35 Málaga - Caleta De Velez   01h 05m6 €
14:30 15:20 Málaga - Caleta De Velez   00h 50m6 €
14:55 15:35 Málaga - Caleta De Velez   00h 40m5 €
15:15 16:05 Málaga - Caleta De Velez   00h 50m6 €
15:30 16:20 Málaga - Caleta De Velez   00h 50m5 €
16:30 17:15 Málaga - Caleta De Velez   00h 45m6 €
18:00 18:50 Málaga - Caleta De Velez   00h 50m6 €
18:45 19:35 Málaga - Caleta De Velez   00h 50m6 €
19:30 20:15 Málaga - Caleta De Velez   00h 45m6 €
20:15 21:05 Málaga - Caleta De Velez   00h 50m6 €
21:30 22:20 Málaga - Caleta De Velez   00h 50m6 €
23:00 23:45 Málaga - Caleta De Velez   00h 45m6 €
23:08 23:45 Málaga - Caleta De Velez   00h 37m5 €
Alsa
Autobus Málaga - Caleta De Velez
Van  5 €    01h 05m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.

Uurregelingen en prijzen voor busroutes van Caleta De Velez naar Málaga

VertrekAankomst Route DuurtijdVan
06:57 07:55 Caleta De Velez - Málaga   00h 58m6 €
07:45 08:30 Caleta De Velez - Málaga   00h 45m5 €
07:55 09:00 Caleta De Velez - Málaga   01h 05m6 €
09:25 10:25 Caleta De Velez - Málaga   01h 00m6 €
10:25 11:30 Caleta De Velez - Málaga   01h 05m6 €
10:35 11:45 Caleta De Velez - Málaga   01h 10m6 €
11:45 12:45 Caleta De Velez - Málaga   01h 00m6 €
12:25 13:15 Caleta De Velez - Málaga   00h 50m5 €
12:25 13:30 Caleta De Velez - Málaga   01h 05m6 €
13:30 14:25 Caleta De Velez - Málaga   00h 55m6 €
14:15 15:15 Caleta De Velez - Málaga   01h 00m6 €
15:10 16:15 Caleta De Velez - Málaga   01h 05m6 €
15:30 16:30 Caleta De Velez - Málaga   01h 00m6 €
16:40 17:45 Caleta De Velez - Málaga   01h 05m6 €
17:45 18:45 Caleta De Velez - Málaga   01h 00m6 €
19:10 20:10 Caleta De Velez - Málaga   01h 00m6 €
20:15 21:10 Caleta De Velez - Málaga   00h 55m6 €
21:40 22:40 Caleta De Velez - Málaga   01h 00m6 €
Alsa
Autobus Caleta De Velez - Málaga
Van  5 €    01h 10m
* Deze informatie is alleen ter begeleiding, gebruik onze zoekmachine om de nieuwste route updates te controleren.

Busstations met ritten van Málaga